04 Październik, 2022

Nowenna modlitewna o powstrzymanie aborcji eugenicznej

Drodzy Braci i siostry w Panu!

Obecnie w Sejmie procedowany jest projekt zakazujący zabijania dzieci poczętych ze względu na podejrzenie choroby „ZATRZYMAJ ABORCJĘ”.  Środowiska feministyczne, masońskie i satanistyczne organizują czarne marsze, protesty i zamieszki. Tak będzie się działo, aż do kulminacyjnego momentu gdy projekt głosowany będzie ostatecznie, czy za przyjęciem czy za odrzuceniem. Stanowisko strony rządowej jest niejasne i raczej należy spodziewać się, że będą chcieli się wycofać pod naporem sił zła, które organizują się, aby ponownie wymóc i zastraszyć chwiejnych moralnie posłów. Z pewnością zaangażuję się w ten spór połowa świata, a sprawa będzie nagłośniona we wszystkich możliwych telewizjach, agencjach i instytucjach, jak choćby nienawidzący życia i prawdy Parlament Europejski oraz ONZ. To nie ulega wątpliwości, że siłom ZŁA – nie jest wszystko jedno.

Rozmowa, wyjaśnienia, tłumaczenia, że dziecko pod sercem matki, to jest człowiek, nie wiele wnosi do tak opętanych złem ludzi. Tu potrzeba tylko modlitwy tysięcy i setek tysięcy wiernych katolików w Polsce i na świecie. Dlatego prosimy, dołącz do naszej nowenny modlitewnej od dziś, do dnia ostatecznego głosowania w Sejmie. Pokaż, że ludziom wierzącym w Chrystusa Pana, jedynego Zbawiciela Człowieka również nie jest wszystko jedno.

Na czym polega nowenna modlitwy za ten konkretny projekt?

Każdy modli się od dnia przystąpienia do dnia ostatecznego głosowania!

Wybiera własny rodzaj modlitwy i codziennie się modli w tej intencji!

Jaką modlitwę sugerujemy? Litania do Św. Józefa, jedna pełna dziesiątka różańca albo Akty strzeliste, Post i codzienna Eucharystia, albo

wybierz sam co chcesz, tylko dotrzymaj codziennie swojej deklaracji – nawet coś krótkiego.

Niech zło, zostanie przezwyciężone dobrem – zachęcamy więc, zapisz się do naszej nowenny. Tym razem nie możemy okazać się bierni.

„Wszystko co uczyniliście jednemu z tych moich braci najmniejszych, mnieście uczynili”

Piotr Zajkowski

Warszawscy Obrońcy Życia i Rodziny

niedlagender.info

Wypełnij poniższy formularz dotyczący wyboru modlitwy i prześlij do naszej redakcji

2017 Dumnie wspierane przez WordPress, Goodnews, Nie dla gender!