04 Październik, 2022

O nas

Nasze cele i misja

Warszawscy Obrońcy Życia i Rodziny to grupa osób działających na rzecz zachowania naturalnego porządku w naszej ojczyźnie, jakim jest małżeństwo złożone z kobiety i mężczyzny. Fundamentalną kwestią jest także obrona życia poczętego a nienarodzonego przed zbrodnią ze strony własnych rodziców. Jesteśmy z Warszawy, ale działamy na terenie całej Polski.

Zachowanie w przestrzeni kulturowej, prawnej i moralnej naturalnego porządku i prawdy jaka płynie z Ewangelii i prawa naturalnego. Istnieją tylko dwie płcie – męska i żeńska.

Życie poczęte pod sercem matki należy bezwzględnie chronić. Człowiek nawet maleńki ma swoją podmiotowość i godność, bez względu na to czy aktualne przepisy krajowe i  międzynarodowe to potwierdzają lub nie. Żaden dekret, ludzka umowa lub ustawa nie ma prawa odejmować człowiekowi nawet najmniejszemu, jego naturalnych praw.

Polska jest naszą ojczyzną. Zachowanie kultury polskiej, suwerenności naszego państwa oraz przetrwanie biologiczne narodu polskiego jest dla nas priorytetem. Tylko naród polski ma prawo do decydowania o sobie samym.

Unię Europejską jako wybitnie szkodliwy twór polityczny dla narodów Europy uznajemy obok ludzi trzymających w Polsce władzę ( od 1945r do dziś ), za głównych wrogów narodu polskiego. Obecna władza niszczy naszą ojczyznę podobnie jak poprzednia, stosując jedynie retorykę patriotyczną. Na poziomie dokumentów i decyzji kontynuują wszystkie zgubne konwencje i ustawy odziedziczone po poprzednikach.

Bez wolnej Polski nie uda nam się zachować prawdy że Bóg stworzył kobietę i mężczyznę. Bez wolnej Polski nasze dzieci staną się własnością europejskiego urzędniczego totalitarnego państwa i będą przez nie demoralizowane, odbierane i wychowywane do bezwzględnego posłuszeństwa. Ratujemy polskie dzieci i rodziny przed przemocą urzędniczą.

Dołącz do nas. Zapraszamy.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez poniższy formularz lub przez pisząc na podany e-mail. Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć!


2017 Dumnie wspierane przez WordPress, Goodnews, Nie dla gender!